Top 365 - kalendárium
20. a 21. století na jednom místě

Kalendárium Top365.cz
- 20. a 21. století na jednom místě

Server TOP365.CZ je prvním českým obsáhlým internetovým kalendáriem, navíc doplněným o řadu zajímavých a užitečných funkcí:
»  Přehled proběhlých událostí od roku 1901 až do současnosti, od roku 2001 navíc podrobněji.
»  Zjišťování výročí narození či úmrtí významné české či světové osobnosti.
»  Zjišťování výročí události českého i světového dění v politice, sportu, kultuře, atd.
»  Možnost vkládání vlastních událostí, lidí a témat.
»  Organizér - úkolovník s možností vkládat neomezený počet úkolů.

 Top365.cz - Informace o Top365.cz

Proč server Top365.cz vznikl?
Server Top365.cz vznikl proto, že se na celém českém internetu do dnešního dne neobjevil žádný komplexní projekt, který by se zabýval souhrnem proběhlých politických, sportovních, kulturních a dalších událostí. Existují tu sice stránky, na kterých lze nalézt kusé informace o tom, co se kdy stalo, nikde však není možné zjistit, co se kdy stalo v konkrétní datum.

Veřejná databáze událostí
Top365.cz je kalendáriem, které pomáhá zjistit, co se stalo - například v den Vašeho narození, přesně před rokem, nebo v jakýkoliv jiný den, který si vyberete. Do databáze jsou zaneseny všechny významné události od roku 1901, období od roku 2001 do současnosti je zpracováno velmi podrobně, a proto zde z těchto let naleznete více než 100 nových záznamů každý rok. Pro Top365.cz je typické, že všechny informace jsou podávány velmi stručně a jasně - většinou na dvou až třech řádcích. Díky fulltextovému vyhledávání je možné vyhledat jakoukoliv informaci během krátké chvíle. U některých je navíc uvedena ikona s odkazem, který vás zavede na stránku vztahující se k obšírněji pojatému tématu.